м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (093) 387 02 20

м. Харків, Гімназична наб., 24

+38 (068) 309-01-04

+38 (095) 658-77-88

Стільниці

Сортування:

 

 Розрахуйте вартість виготовлення стільниці (калькулятор)

1. Варіант загину:

U-загину
L-загину
Без загину

2. Оберіть основу:

ДСП 28
ДСП 38

3. Вкажіть розміри:

4. Торцювання, мм:

Так
Ні
Пластик, 0.7
Кромка

5. Оберіть колір:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Кількість стільниць:

Вигляд стільниці:

Додати в замовлення

Невід'ємною частиною кухонного гарнітура є стільниця, яка несе величезне експлуатаційне навантаження. У неї вбудовується обладнання, саме на цю поверхню встановлюються додаткові прилади, тут же відбувається велика частина процесу приготування їжі. Тому вибір стільниці досить складний і вимагає врахування маси нюансів. Серед основних критеріїв — розміри, якість, дизайн і вартість. Найбільш прийнятним варіантом, що відповідає більшості вимог, буде стільниця на основі ДСП плити. Компанія «Постформпласт» пропонує величезний вибір якісних виробів, що дозволяє знайти оптимальний за дизайном і вартістю варіант.

Переваг додає широка колірна гамма, прийнятна ціна на стільницю, стійкість до вологи, простота в догляді, стійкість до механічних пошкоджень, придатність для використання з харчовими продуктами. Стільниця створює затишок в будинку. І тому бажано бути уважним при виборі кольору, товщини, текстури і дизайну стільниці. Адже якою буде стільниця, такий і буде стиль Вашого інтер'єру.

«Постформпласт ТМ» реалізує стільниці та підвіконня з вологостійкого (AquaGreen ) і невлагостойкого ДСП. Стільниці на основі вологостійкого ДСП (AquaGreen ) застосовуються — в меблевих конструкціях для приміщень з підвищеною вологістю повітря. Стільниці на такій основі мають високі показники міцності на згин, розтяг перпендикулярно пласти, низьку емісію формальдегіду (клас Е1), підвищену вологостійкість. Відповідає європейським нормам для плит, що несуть навантаження, використовуваних у вологих умовах (Р5).

Асортимент декорів стільниць «Постформпласт ТМ» налічує на сьогоднішній день понад 140 відтінків.

Основою практично всіх стільниць є ДСП, різним буде тільки їх покриття. Використання ДСП в якості основи для стільниць обумовлено, перш за все, високою вартістю і практичністю цього матеріалу. Така стільниця зможе витримувати високу навантаження при загальній легкості конструкції. Найпоширеніше покриття стільниць – це меламінові плівки. Завдяки своїм експлуатаційним характеристикам така стільниця може застосовуватися в різних областях виробництва меблів, а широка колірна гамма дозволить використовувати в будь-якому інтер'єрі.

Стільниці – це один з найважливіших елементів кухні. Вони грають не тільки практичну роль в облаштуванні, але і естетичну. Різноманітність стільниць проявляється не тільки в дизайні і колірній гамі, але і матеріал, з якого вони виготовляються. Найбільш поширений матеріал для виготовлення стільниць – це деревно-стружкові плити, покриті спеціальним пластиком і тонким міцним захисним шаром, завдяки якому стільниці не деформуються під впливом високих температур, вологи, зберігають свій колір під впливом прямих сонячних променів, а поверхня стільниць не вбирає бруд, пил і хімікати