м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (093) 387 02 20

м. Харків, Гімназична наб., 24

+38 (068) 309-01-04

+38 (095) 658-77-88

Робочі стінки

Розрахуйте вартість виготовлення робочих стінок (калькулятор)

1. Варіант загину:

1. Оберіть основу:

ДСП 10

2. Вкажіть розміри:

3. Торцювання, мм:

Так
Ні
Пластик, 0.7
Кромка, 1

4. Оберіть колір:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Кількість робочих стінок:

Вигляд робочих стінок:

Додати в замовлення

Робочий фартух на кухні надійно захищає стіну від вологи та бруду. За допомогою вдало підібраних матеріалів для кухонного фартуха, їх колірної гами, розміру, поєднання один з одним і з додатковими декоративними елементами можна вигідно підкреслити унікальність робочої зони.

Фартух із пластику для кухні - це відмінна альтернатива скляних панелей, які не всім доступні, і плитці, укладання якої затягнеться у Вас надовго! А ось пластик - доступний за ціною варіант, плюс до всього, підкуповує можливість легкого монтажу своїми руками і відсутність суворих вимог до ідеальної площини стіни, яка необхідна для встановлення скіналей і укладання плитки.

Розмір робочої стінки на кухні - питання досить велике. Робочий фартух на кухні може займати як цілу стіну, так і її частину. Робочу стінку ми можемо виготовити з будь-якого пластику HPL з нашого каталогу і будь-якого розміру. Як правило, висота робочої зони не перевищує 640 мм, виходячи з цього, ми пропонуємо вигідний варіант:

- якщо Вам сподобався декор пластика, структура якого виконана в кірці;

- якщо Вам підходить стандартна висота не більш 640 мм;

- якщо Вам потрібна товщина фартуха 10 мм;

- якщо Вам потрібно якісно і в термін, тоді наші пропозиції актуальні для Вас!

Робоча стінка виконана з пластика HPL (структура кірка) на ДСП 10 шліфована, розмір полотна 4100 мм х 640 мм, ціна за лист лише 947 грн., Термін виготовлення 7 днів! (Порізка на потрібні Вам розміри безкоштовно!)