Лісова

м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (044) 229-99-95

+38 (093) 387-02-20

Проспект Гагаріна

м. Харків, Червоношкільна наб., 24

+38 (098) 055-77-88

+38 (095) 658-77-88

Підвіконня

Важливу роль в концепції оформлення приміщень грають підвіконня як невід'ємна частина конструкції всього отвору. Завдяки величезній кількості кольорів і фактур плити, зроблені на основі ДСП, є універсальним матеріалом для створення будь-якого дизайнерського проекту. Авторські роботи часто передбачають найрізноманітніші забарвлення, і ніякий інший матеріал часто просто не підходить. Крім цього, купити підвіконня з деревностружкових плит, ви зможете за дуже вигідною ціною, яка набагато нижче, ніж у більшості аналогів, при однакових показниках якості. Компанія «Постформпласт» пропонує широкий вибір підвіконь, які дозволять створити оригінальний дизайн, забезпечать затишок і комфорт.

Розрахуйте вартість виготовлення підвіконня (калькулятор)

1. Варіант загину:

U-загину
L-загину
Без загину

2. Оберіть основу:

ДСП 28
ДСП 38

3. Вкажіть розміри:

4. Торцювання, мм:

Так
Ні
Пластик, 0.7
Кромка, 1

5. Оберіть колір:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Кількість підвіконь:

Вигляд підвіконня:

Додати в замовлення

 

Незважаючи на те, що основою плити є деревностружковий матеріал з додаванням полімерних смол, завдяки спеціальній обробці вона здатна прекрасно протистояти впливу вологи, не реагувати на перепади температур і не втрачати яскравості кольорів під впливом сонячних променів. Щоб таке підвіконня прослужило довго, головне при його установці — створити гідроізоляційний шар. Якщо всі технологічні норми виконані, то термін експлуатації цього декору практично необмежений. Застосування методу постформінгу дає можливість захистити зовнішній край шаруватим пластиком, що гарантує збереження ДСП.

Переваги продукції від компанії «Постформпласт»:

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до впливу запаленої сигарети;
3
стійкість до механічних впливів;
 
4
стійкість до стирання;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

Ми пропонуємо клієнтам придбати підвіконня від виробника, що набагато вигідніше, ніж купувати в торговій мережі. Компанія здійснює реалізацію прямо зі складу готової продукції, що виключаэ будь-які націнки. Завдяки енергоефективному обладнанню виробничих цехів собівартість нашого товару невисока. Ми працюємо з приватними замовниками і укладаємо договори на оптові поставки. Великий асортимент дозволяє знайти не тільки потрібну гамму кольорыв, малюнок і фактуру, а й придбати необхідні по ширині варіанти.

Основні конструктивні елементи пластикового фасаду

Купуючи у нас підвіконня за цілком доступною ціною, ви робите успішне придбання. Слідуючи нескладним інструкціям щодо установки і експлуатації, ви отримаєте довговічні, максимально функціональні і естетично привабливі елементи декору. Незважаючи на доступну вартість, вони невибагливі в догляді і здатні витримати значні навантаження.

Продукцiя з пластику:

 

Постформінг

Прямий

Вітрина

Накатка

Прямий

Вітрина

Фасади в алюмінієвому
профілі

Прямий

Вітрина

Радіусні фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому профілі

Скло
в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Як стати регіональним представником?

Компанія «Постформпласт» запрошує партнерів до співпраці на взаємовигідних умовах