м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (093) 387 02 20

м. Харків, Гімназична наб., 24

+38 (068) 309-01-04

+38 (095) 658-77-88

Оплата онлайн

Створити комфортні умови співпраці для наших клієнтів — одне з пріоритетних завдань розвитку компанії. Крім зручної пошукової системи інтернет-ресурсу і форми створення замовлення, ви можете скористатися найбільш комфортним варіантом розрахунку за обраний товар. Ми продаємо за готівковий розрахунок, накладним платежем, покупці можуть розплатитися за допомогою банківської картки, використовуючи електронні гроші і послуги онлайн-банкінгу або відправляючи кошти через термінал.

Ви можете створити заявку, вказавши адресу доставки і обумовивши часові рамки, найбільш зручні для отримання вантажу. Оплата відбувається при передачі товару. Це можуть бути готівкові кошти або переведення з вашої банківської картки (кур'єр отримає необхідну суму за допомогою імпринтера, операція ідентична тій, що проводиться в супермаркетах і великих магазинах). Якщо хочете самостійно забрати замовлений товар, в офісі компанії вас зустрінуть і допоможуть швидко вирішити всі формальності.

Розрахунок накладним платежем — прекрасний варіант для тих, у кого немає можливості прийти до нас або скористатися будь-яким іншим способом розрахунку. Товар буде надіслано поштою, і ви зможете забрати його в найближчому відділенні, сплативши за квитанцією необхідну суму.

Для організацій найбільш зручним варіантом нерідко стає оплата виставленого рахунку через касу банку. Ви можете скористатися для цього будь-яким фінансовим закладом. Це дає можливість отримати офіційно завірені квитанції про оплату, які в разі потреби додаються до документів первинної звітності. Це допоможе уникнути зайвих питаньз боку фіскальних органів.

Швидко і в будь-який зручний час ви можете оплатити покупку, скориставшись сервісом нашого сайту. Для цього потрібно ввести номер банківської картки до вказаного поля. Ви отримаєте повідомлення про списання коштів і зможете забрати товар. Ми гарантуємо безпеку грошових операцій і повну конфіденційність угоди.

Все більш популярною стає оплата онлайн, яка дозволяє провести фінансові операції, не відходячи від комп'ютера. З огляду на тенденцію розвитку системи віртуальних платежів, ми постійно вдосконалюємо сервіс і намагаємося розширити можливості клієнтів.