Лісова

м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (044) 229-99-95

+38 (093) 387-02-20

Проспект Гагаріна

м. Харків, Червоношкільна наб., 24

+38 (098) 055-77-88

+38 (095) 658-77-88

Меблеві плити

Щоб задовольнити зростаючий попит на меблі і здешевити їх виробництво, постійно ведеться робота по створенню нових матеріалів, здатних замінити дороге дерево. Найбільш поширеними на сьогодні є меблеві плити, виготовлені з деревної стружки і полімерних смол, спресовані під тиском. Завдяки методам обробки і спеціальним складам, випускається декілька видів ДСП, які мають якостями, що дозволяють застосовувати їх для виробництва предметів інтер'єру різного призначення.

Розрахуйте вартість меблевих плит (калькулятор)

1. Оберіть основу, мм:

МДФ 16
МДФ 19
ДСП 18

2. Вкажіть розміри:

3. Оберіть колір:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Количество:

Вигляд плити:

Додати в замовлення

Переваги продукції від компанії «Постформпласт»:

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до впливу запаленої сигарети;
3
стійкість до механічних впливів;
 
4
стійкість до стирання;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

У компанії «Постформпласт», ви можете придбати меблеві плити від виробника в будь-якій кількості і за дуже вигідною ціною. Вибір кольорів і відтінків величезний і дозволяє знайти ідеальні варіанти для створення будь-яких меблів. Облицювання фронтальним пластиком дає можливість створити максимальний захист від впливу зовнішнього середовища. Торці виробів можуть бути оброблені ПВХ, шаруватим пластиком або доповнені алюмінієвим профілем. Обладнання виробничих цехів компанії дозволяє випускати плити необмеженої палітри кольорів і відтінків. В асортименті представлені поверхні з нанесеним візерунком або графічними деталями, яскраві однотонні, поверхні, які відтворюють малюнок різних порід дерев. Структура виробів може бути гладкою або фактурною, пропонуються варіанти з матовим блиском і дзеркальним ефектом ламінованих поверхонь. Це значно розширює можливості для створення оригінальних виробів, які будуть виглядати дуже сучасно і прослужать максимально довго.

Основні конструктивні елементи пластикового фасаду

Завдяки необмеженому вибору і низькій собівартості виробництва у нас ви можете купити меблеві плити вигідно, швидко і в будь-якій кількості. Вони найбільш часто використовуються для створення вбудованих шаф, корпусних меблів, офісних та унікальних гарнітурів, зроблених на замовлення, різних елементів для оформлення інтер'єру. Вражаючі експлуатаційні характеристика, різноманітність вибору кольорів і відтінків, а також простота в обробці роблять меблеві плити, ціна яких невисока, найбільш популярним матеріалом.

Продукцiя з пластику:

 

Постформінг

Прямий

Вітрина

Накатка

Прямий

Вітрина

Фасади в алюмінієвому
профілі

Прямий

Вітрина

Радіусні фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому профілі

Скло
в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Как стать региональным представителем?

Компания «Постформпласт» приглашает Партнеров на взаимовыгодных условиях к сотрудничеству