м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (093) 387 02 20

м. Харків, Гімназична наб., 24

+38 (068) 309-01-04

+38 (095) 658-77-88

Меблеві фасади

Сортування:

 

 

Розрахуйте вартість виготовлення меблевого фасаду (калькулятор)

1. Оберіть вид фасаду:

Прямий
Вітрина
Колір внутрішнього профілю:

Торцювання постформінгу:

1мм.
2мм.

Радіус, мм:

Внутрішній 300
Зовнішній 300
Внутрішній 400
Зовнішній 400

2. Оберіть профіль:

3. Оберіть основу, мм:

МДФ 16
МДФ 19

4. Вкажіть розміри:

Торцювання фасаду:

Так
Ні

Торцювання накатки, мм:

Пластиком, 0.7
Кромкою, 1
Кромкою, 2

6. Необхідно свердління:

Так
Ні

7. Кількість фасадів:

Вид фасаду:

Додати в замовлення

Оберіть колір фасаду:

Оберіть колір стіни:

Оберіть колір підлоги:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Сучасні матеріали і методи обробки дозволяють створювати меблеві фасади, що відрізняються якістю і різноманітністю дизайну. Вони протистоять ультрафіолетовому випромінюванню, не реагують на перепади температур і підвищену вологість, на їх поверхнях не з'являться потертості і потрібні чималі зусилля, щоб залишити подряпини.

Компанія Постформпласт, пропонує великий асортимент виробів з матеріалів, створених з використанням натурального дерева. Їх експлуатаційні характеристики дають можливість виробляти елементи меблів, які відрізняються максимальною довговічністю. Зростаючим попитом користуються фасади з алюмінієвим профілем. Вони елегантно виглядають, відрізняються бездоганною якістю і довговічністю. Завдяки сучасному обладнанню ми також виробляємо фасади зі скляними елементами. У будь-якій кімнаті прекрасно виглядатимуть гірки, буфети і вітрини. Вони стануть зручним місцем для посуду, сувенірів та інших речей, які не використовуються постійно, а дістаються в особливих випадках. Задні стінки меблів оснащені дзеркалами, які посилюють візуальний ефект за рахунок відбиття вмісту шаф і полиць, а також світла.

Деревоволокнисті плити обробляються шаруватим пластиком і ПВХ профілем, які захищають їх від зовнішнього впливу і дозволяють випускати конструкції будь-якої складності. Це дає можливість створювати недорогі меблі таких форм, які раніше могли собі дозволити лише виробництва, що спеціалізуються на елітних товарах ручної роботи. Тепер подібна розкіш доступна всім. Важливо й те, що купувати меблеві фасади від виробника вигідно і зручно. Це дозволяє замовити їх за унікальними параметрами, обрати колір, форму і потрібну кількість за привабливою ціною.

У нас можна замовити в будь-якій кількості фасади для меблів, ціна яких буде дуже вигідною, що дозволить створювати якісні та красиві гарнітури різного призначення. Це можуть бути кухонні комплекти, меблі для залів, віталень, прихожих, дитячих кімнат і спалень. Завдяки модернізації виробничих потужностей компанія пропонує купити фасади для меблів за дуже вигідною ціною. Енергозберігаючі технології дають можливість формувати конкурентну вартість і гарантувати бездоганну якість продукції.