м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (093) 387 02 20

м. Харків, Гімназична наб., 24

+38 (068) 309-01-04

+38 (095) 658-77-88

Кухонні фасади

Сортування:

 

 

Розрахуйте вартість виготовлення кухонного фасаду (калькулятор)

1. Оберіть вид фасаду:

Прямий
Вітрина
Колір внутрішнього профілю:

Торцювання постформінгу:

1мм.
2мм.

Радіус, мм:

Внутрішній 300
Зовнішній 300
Внутрішній 400
Зовнішній 400

2. Оберіть профіль:

3. Оберіть основу, мм:

МДФ 16
МДФ 19

4. Вкажіть розміри:

Торцювання фасаду:

Так
Ні

Торцювання накатки, мм:

Пластиком, 0.7
Кромкою, 1
Кромкою, 2

6. Необхідно свердління:

Так
Ні

7. Кількість фасадів:

Вид фасаду:

Додати в замовлення

Оберіть колір фасаду:

Оберіть колір стіни:

Оберіть колір підлоги:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

Створення зручних, красивих і довговічних меблів для кухні — завдання дуже складне. Величезну роль грає застосовуваний матеріал. Він повинен відповідати найвищим якісним і естетичним критеріям. Стабільним попитом користуються кухонні фасади з натурального дерева. Вони довговічні і прослужать багато років, не втративши привабливості. Краса унікального малюнка неповторна, і ви будете володарем ексклюзивних меблів. Сучасні методи обробки деревини роблять її стійкою до перепадів температур і несприйнятливою до підвищеної вологості. Ми пропонуємо купити кухонні фасади найкращої якості за розумною ціною.

Компанія «Постформпласт» допоможе створити гарнітур з екологічно чистого матеріалу. Ми гарантуємо довговічність, бо працюємо тільки з сировиною від надійних постачальників. Завдяки сучасному обладнанню, на якому працюють досвідчені професіонали, ми можемо створювати меблі, максимально складні за дизайном і комплектацією. Наші технічні можливості дозволяють виробляти будь-які фасади: від найбільш лаконічних до радіусних конструкцій. Ми працюємо з алюмінієвим профілем і виготовляємо елементи зі склом. Великий вибір кольорів і відтінків дає можливість замовити меблі, які будуть повністю відповідати всім вимогам дизайну.

Завдяки онлайн-сервісу можна самостійно змоделювати фасади для кухні, ціна яких буде залежати від параметрів, визначених клієнтом. Це дуже зручно і дозволяє не тільки вибрати колір, розмір і форму меблів, але і розрахувати її вартість. Користуватися такими перевагами можна, купуючи кухонні фасади від виробника, який забезпечить якісне і максимально швидке виконання замовлення.

Співпрацювати з нами вигідно приватним клієнтам, що бажають отримати ідеальну кухню, і компаніям, які займаються виготовленням меблів. Гарантовано забезпечимо будь-яку кількість одиниць продукції і допоможемо налагодити випуск якісних гарнітурів, що будуть користуватися попитом. Завдяки економічному обладнанню собівартість наших фасадів невисока і дозволить партнерам працювати рентабельно.