Лісова

м. Київ, вул. Віскозна, 3а

+38 (044) 229-99-95

+38 (093) 387-02-20

Проспект Гагаріна

м. Харків, Червоношкільна наб., 24

+38 (098) 055-77-88

+38 (095) 658-77-88

Кухонні фасади

Створення зручних, красивих і довговічних меблів для кухні — завдання дуже складне. Величезну роль грає застосовуваний матеріал. Він повинен відповідати найвищим якісним і естетичним критеріям. Стабільним попитом користуються кухонні фасади з натурального дерева. Вони довговічні і прослужать багато років, не втративши привабливості. Краса унікального малюнка неповторна, і ви будете володарем ексклюзивних меблів. Сучасні методи обробки деревини роблять її стійкою до перепадів температур і несприйнятливою до підвищеної вологості. Ми пропонуємо купити кухонні фасади найкращої якості за розумною ціною.

Сортування:

 

 

Розрахуйте вартість виготовлення кухонного фасаду (калькулятор)

1. Оберіть вид фасаду:

Прямий
Вітрина
Колір внутрішнього профілю:

Торцювання постформінгу:

1мм.
2мм.

Радіус, мм:

Внутрішній 300
Зовнішній 300
Внутрішній 400
Зовнішній 400

2. Оберіть профіль:

3. Оберіть основу, мм:

МДФ 16
МДФ 19
ДСП 18

4. Вкажіть розміри:

Торцювання фасаду:

Так
Ні

Торцювання накатки, мм:

Пластиком, 0.7
Кромкою, 1
Кромкою, 2

6. Необхідно свердління:

Так
Ні

7. Кількість фасадів:

Вид фасаду:

Додати в замовлення

Оберіть колір фасаду:

Оберіть колір стіни:

Оберіть колір підлоги:

Реальний колір виробу, може відрізнятися від наведеного на сайті в залежності від налаштувань монітору.

 

Компанія «Постформпласт» допоможе створити гарнітур з екологічно чистого матеріалу. Ми гарантуємо довговічність, бо працюємо тільки з сировиною від надійних постачальників. Завдяки сучасному обладнанню, на якому працюють досвідчені професіонали, ми можемо створювати меблі, максимально складні за дизайном і комплектацією. Наші технічні можливості дозволяють виробляти будь-які фасади: від найбільш лаконічних до радіусних конструкцій. Ми працюємо з алюмінієвим профілем і виготовляємо елементи зі склом. Великий вибір кольорів і відтінків дає можливість замовити меблі, які будуть повністю відповідати всім вимогам дизайну.

Продукцiя з пластику:

 

Постформінг

Прямий

Вітрина

Накатка

Прямий

Вітрина

Фасади в алюмінієвому
профілі

Прямий

Вітрина

Радіусні фасади

Накатка

Постформінг

В алюмінієвому профілі

Скло
в алюмінієвому профілі

SD-102

Z-5

Z-11

Продукція зі шпону:

 

Глухі шпоновані фасади

Рамкові шпоновані фасади

Меблі з натурального шпону має меншу вагу, ніж у дерев'яних аналогів. Догляд за цими матеріалами однаковий, служать вони порівняно один і той же період. Ви можете отримати будь-який колір і малюнок, навіть імітує натуральну деревину. Крім цього, сучасні технології обробки дозволяють виготовляти фактуру, структуру якої можна відчути на дотик. Гладка поверхня забезпечується за рахунок лакового покриття в декілька шарів. Ще існують матові і глянсові поверхні. Не залежно від покриття меблі можна реставрувати.

Наша компанія пропонує купити рамкові фасади різних форм, які імітують різьблення по дереву. Ми також використовуємо фільонки та інші декоративні вставки. Завдяки цьому можна створити вишукані меблі. Виготовляти таку меблі набагато легше, в порівнянні з натуральною деревиною. В результаті чого її вартість більш прийнятна, а можливості виробництва набагато ширше. Наша команда готова виготовити будь-який вид фасаду в необхідній кількості. Таким чином, можна створювати меблі і декоративні вставки будь-яких напрямків стилю.

Меблі з натурального шпону буває або натуральна, або кольорова. Перший вид володіє натуральними кольором зі структурою, а другий може мати будь-які кольори. Переваги шпону полягають у привабливому зовнішньому вигляді, екологічності, величезному виборі, простому процесі виготовлення і тривалому терміні експлуатації. Споживачі вибирають шпон, тому як він не розсихається і вологостійкий.

Меблі з шпону виготовляють з:

1. Натурального шпону.

Він буває колотий, лущений, струганий. Останній застосовують найчастіше для виробництва дверей та меблів.

2. Fine Line.

Лущений шпон з натуральної деревини формують блоки, які потім формують шпон різних кольорів і візерунків. Цей вид має чітко окресленої структурою, завдяки чому відповідають сьогоднішнім тенденціям в світі меблів.

3. Мультішпон.

Це реконструйований тип шпону також з натуральної деревини, який представляє можливість створювати геометричні візерунки і кольори.

Цей шпон відрізняється красою і природністю. Крім цього, це величезний вибір кольорів і текстур. Важливо, що у разі будь-яких ушкоджень цей матеріал можна легко відновити.

Завдяки онлайн-сервісу можна самостійно змоделювати фасади для кухні, ціна яких буде залежати від параметрів, визначених клієнтом. Це дуже зручно і дозволяє не тільки вибрати колір, розмір і форму меблів, але і розрахувати її вартість. Користуватися такими перевагами можна, купуючи кухонні фасади від виробника, який забезпечить якісне і максимально швидке виконання замовлення.

Переваги продукції від компанії «Постформпласт»:

1
стійкість до дії високих температур;
2
стійкість до впливу запаленої сигарети;
3
стійкість до механічних впливів;
 
4
стійкість до стирання;
5
стійкість до впливів хімічних речовин;
6
стійкість до впливу ультрафіолетових променів.

Співпрацювати з нами вигідно приватним клієнтам, що бажають отримати ідеальну кухню, і компаніям, які займаються виготовленням меблів. Гарантовано забезпечимо будь-яку кількість одиниць продукції і допоможемо налагодити випуск якісних гарнітурів, що будуть користуватися попитом. Завдяки економічному обладнанню собівартість наших фасадів невисока і дозволить партнерам працювати рентабельно.

Основні конструктивні елементи пластикового фасаду

Основные конструктивные элементы шпона:

 

Висококласні консультанти:

Питання фахівцю

Юлія

+38 063 359 39 00

Задати питання

Яна

+38 093 327 94 55

Задати питання

Наталя

+38 093 387 02 00

Задати питання

Як стати регіональним представником?

Компанія «Постформпласт» запрошує партнерів до співпраці на взаємовигідних умовах